• 15.01.2020
 • Wizyta studyjna
 • Dzień otwarty w MicroStrategy – Pierwsze kroki w ReactJS

  Dzień otwarty w MicroStrategy – Pierwsze kroki w ReactJS

  Biuro Karier PW zaprasza na „Dzień otwarty w MicroStrategy – Pierwsze kroki w ReactJS

  Kiedy: 28 stycznia 2020 (wtorek)

  Godziny wydarzenia: 16:00-18:00

  Gdzie: biuro MicroStrategy (Przyokopowa 31, piętro 12, niedaleko stacji metra Rondo Daszyńskiego)

  Agenda Dnia Otwartego:

  16.00 – przybycie studentów do biura MicroStrategy (Przyokopowa 31, piętro 12)

  16.00-16.15 – kawa/herbata

  16.15-16.30 – wycieczka po biurze

  16.30-17.15 – wykład „Pierwsze kroki w ReactJS”

  17.15-18.00 – networking+pizza

  Wykład: dla osób znających JavaScript na poziomie podstawowym i zainteresowany technologiami frontendowymi.

   

  Wydarzenie poprowadzą:


  Artur Serafin - Product Owner, Team Leader.

  Wraz z 12-osobowym zespołem specjalistów (Developerzy i Testerzy), rozwija dodatek do Excela (Add-in) pozwalający dynamicznie importować dane ze środowiska Microstrategy.

  Proces developmentu obejmuje nie tylko pisanie kodu, refactoring i utrzymanie, ale także całość procesu testowania, automatyzacji i współpracy z innymi zespołami w MSTR.

   

   

  Paweł Laskowski - Associate Software Engineer (Developer).

  Wszechtronny programista, który potrafi zaangażowaźć się w wymagające przedsięwzięcia. Dołączył do Microstrategy by rozwijać projekty mobilne (Android). W krótkim czasie poznał Javascript i React by wesprzeć zespół w nowych projektach (dziś z powodzeniem rozwija projekty oparte o Javascript).

   

  Hryhorii Havryliuk - Software Engineer (Developer).

  Dołączył do Microstrategy jako tester (Associate). Po 1.5 roku pracy i rozwoju jest dziś samodzielnym programistą (już nie Associate) dostarczającym bardzo wysokiej jakości kod. Lubi poznawać nowe technologie, uczyć się i rozwijać jako Developer.

   


  Adam Piotrowski - Associate Software Engineer.

  Programowaniem zajmował się, odkąd pamięta, choć karierę w IT rozpoczął zaledwie 6 miesięcy temu. Pasjonat technologii Front-endowych z bogatym portfolio projektów w JavaScript oraz dobrą znajomością ReactJS. Jego praca w dużej części koncentruje się na projektowaniu UI do narzędzi łączących się z toolsetem DataScience - Jupyter i RStudio.

  Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, Wydziału Mechatroniki oraz Wydziału Elektrycznego, niezależnie od roku i etapu studiów. Zapraszamy również studentów innych Wydziałów, którzy pragną pracować w branży IT.

   

  MicroStrategy jest światowym liderem w zakresie analityki oraz mobilnego oprogramowania. Jako prekursor rozwiązań Business Intelligence w firmach, dostarcza innowacyjny software do raportowania, analiz oraz monitoringu. Naszą misją jest dostarczenie rozwiązań, które pomogą przetworzyć ogrom danych, w taki sposób, aby firmy mogły na ich podstawie podejmować najtrudniejsze decyzje biznesowe i wygrywać z konkurencją. W ten sposób odkrywamy przez nimi potęgę BI, czyli analityki biznesowej.

  Siedziba główna MicroStrategy mieści się w Washington DC., a w Warszawie znajduje się drugi, pod kątem liczby pracowników, największy oddział na świecie. Tworzy go ponad 400 osób, a będzie jeszcze więcej!

   

  Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center. 

  UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

  Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

  Przeczytaj więcej