• 08.06.2021
  • Czat na żywo/webinar

Sztuczna Inteligencja w systemach bezpieczeństwa

Biuro Karier PW oraz firma Hikvision zaprasza na webinar "Sztuczna Inteligencja w systemach bezpieczeństwa".

Szczególnie zapraszamy studentów kierunków:

Automatyka i robotyka, Cyberbezpieczeństwo, Elektronika, Informatyka, Telekomunikacja

KIEDY: 24.06.2021 (czwartek), 15:15-16:15

Zapisane osoby otrzymają link do spotkania dzień przed webinarem.

Zapisy trwają do 23.06.2021 do godz. 14:00.

W PROGRAMIE:

Szybki rozwój algorytmów, sieci neuronowych, interfejsów człowiek-maszyna i mocy obliczeniowej przenosi naszą codzienność na nowy poziom. Głębokie uczenie rozwinęło się również w branży bezpieczeństwa umożliwiając zastosowanie szeregu rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej.

Korzyści płynące z zastosowanie sztucznej inteligencji w zakresie rozpoznawania atrybutów i klasyfikacji obrazów sprawiają, że jest ono niezwykle cenne w tej dziedzinie. Nasze inteligentne kamery i rozwiązania z zakresu infrastruktury opracowane w oparciu o technologię sztucznej inteligencji łączą w sobie szereg narzędzi wspomagających podejmowanie mądrzejszych decyzji, od liczenia i rozpoznawania twarzy po rozpoznawanie pojazdów i automatyczne alarmy dotyczące bezpieczeństwa.

W programie również sesja Q&A i krótkie przedstawienie wakacyjnego płatnego programu stażowego w firmie Hikvision.

Webinar poprowadzi Dominika Mazurek:

Absolwentka Instytutu Optoelektroniki w Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku Ochrona informacji w sieciach i systemach teleinformatycznych – projektowanie i audyt zabezpieczeń. W trakcie studiów aktywny członek kilku organizacji i stowarzyszeń m.in. Międzynarodowego Towarzystwa Optyki i Fotoniki oraz SPIE. Swoją pasję do technologii łączy z pracą u światowego lidera na rynku monitoringu – Hikvision Digital Technology (oddział w Polsce), gdzie zajmuje się wsparciem technicznym oraz prowadzeniem szkoleń.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.