• 15.06.2020
  • Warsztaty

Challenge Labs 2020

Challenge Labs 2020

Firma szkoleniowa Generator Pomysłów ma przyjemność zaprosić studentów Politechniki Warszawskiej na wydarzenie organizowane przez EIT Food - Europejski Instytut Technologii. Są to 2,5-dniowe warsztaty, których celem jest zebranie zespołów interdyscyplinarnych, by rozwiązać kluczowe wyzwania stojące przed branżą spożywczą w perspektywie kolejnych kilku lat.

Wydarzenie dedykowane jest studentom ostatniego roku studiów magisterskich, absolwentom, specjalistom i doktorantom do 37 roku życia z wiedzą i doświadczeniem w takich obszarach jak: technologia żywności, biotechnologia, rolnictwo, nauki o żywieniu, informatyka, psychologia i kierunki biznesowe – tym, którzy czują, że dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom mogą wypracować kreatywne rozwiązania dla branży spożywczej.

Podczas wydarzenia uczestnicy dołączą do interdyscyplinarnej grupy projektowej wraz z którą będą mieli możliwość pracowania nad rozwiązaniem kluczowych wyzwań dla branży spożywczej z wykorzystaniem metody Design Thinking oraz Service Design.

Co mogą zyskać osoby, które wezmą udział w wydarzeniu?

  • Poznają metody i narzędzia projektowania innowacji
  • Poznają trendy biznesowe szczególnie wpływające na branżę spożywczą
  • Będą mieli możliwość skonsultowania swoich pomysłów z ekspertami z branży spożywczej

Najbardziej wyróżniające się projekty zostaną wynagrodzone! Do wygrania jest ponad 12 tysięcy złotych!

Więcej informacji oraz formularz rekrutacji znajduje się na stronie: https://jedzenieprzyszlosci.pl

 

Przeczytaj więcej