Targi Pracy

TARGI PRACY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW

Biuro Karier PW wspiera promocyjnie targi pracy kierowane do studentów i absolwentów.


 

Targi Pracy IT PW (18 listopada 2021, MiNI PW oraz 3 marca 2022)

  • profilowane pod kątem informatyki / matematyki / data science / elektroniki targi pracy dedykowane wszystkim zainteresowanym studentom Politechniki Warszawskiej.


Targi Pracy IT Online (25 listopada 2021, online oraz 17 marca 2022)

  • targi profilowane dla osób związanych z większością technologii z szeroko pojętych obszarów IT / Metod ilościowych / Data Science.


Warszawskie Dni Informatyki 2022 (24, 25 marca 2022 MiNI PW)

  • XIII edycja największej konferencji połączonej z giełdą pracy adresowanej do studentów, absolwentów i profesjonalistów informatyki / matematyki / data science / elektroniki całej Warszawy.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem wyżej wymienionymi wydarzeniami prosimy o kontakt z przedstawicielem Organizatora: Michał Bijata, Michal.Bijata@FundacjaAP.org.pl, tel. +48 608 590 046


 

  • Katalog - XXVII Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej / 18 października 2021 r.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. W ciągu 2 dni imprezy bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Najwięcej firm reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.

Z powodu epidemii XXVII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 18 października 2021.

Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw. Zamierzamy także przekazać katalog do organizacji studenckich na Politechnice Warszawskiej w celu jego rozpowszechnienia, a także informowanie o nim w mediach społecznościowych.

Planujemy również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Termin zgłoszeń upływa 17 września br.

Zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę internetową:

http://www.elka.pw.edu.pl/pol/Praktyki-staze-praca/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/XXVI-Targi-Pracy-i-Praktyk-dla-Informatykow-i-Elektronikow-22-marca-2021-r

 

Dane kontaktowe:

Dorota Myko

d.myko@elka.pw.edu.pl

tel. 22 234 70 81

 


 

  • INŻYNIERSKIE TARGI PRACY NA POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ

Każdego roku, wiosną, Stowarzyszenie Studentów BEST organizuje na Politechnice Warszawskiej dwudniowe INŻYNIERSKIE TARGI PRACY. Wiosenna edycja odbyła się w dniach 30-31 marca 2021 w formule online. Informacje o edycji planowanej na wiosnę 2022 zostaną opublikowane w późniejszym terminie. Więcej informacji na temat targów można uzyskać pod numerem telefonu (22) 234 50 22 oraz na www.targipracy.org.pl

  • TARGI PRACY BRANŻY AUTOMOTIVE I INŻYNIERII MECHANICZNEJ

- to wydarzenie organizowane na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej

- targi obejmują branżę Automotive, jak również szeroko pojęty przemysł maszynowy, elektrotechniczny i mechatroniczny

- wydarzeniu będzie towarzyszyć seminarium Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym, któremu przyświeca idea wykładów eksperckich prowadzonych przez Wystawców

- Liczba uczestników: ~1 000

- Strona wydarzenia: www.simr.pw.edu.pl/~targiautomotive/

- Więcej informacji udziela mgr inż. Mateusz Brukalski, Pełnomocnik Dziekana ds. promocji Wydziału, mateusz.brukalski@pw.edu.pl


KONFERENCJE ORGANIZOWANE PRZEZ STUDENTÓW PW

W celu uzyskania informacji o edycjach organizowanych w 2021 roku prosimy o kontakt z Organizatorami:

  • KONFERENCJA YOUNG CHEM 2020

Międzynarodowy Kongres Młodych Chemików „YoungChem2020” jest wydarzeniem organizowanym co roku przez studentów Politechniki Warszawskiej.

Jego głównym celem jest stworzenie okazji dla młodych i ambitnych naukowców do zaprezentowania przed międzynarodową publicznością obszaru ich badań, do uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez znanych i szanowanych profesorów, do spotkania z przedstawicielami wielu firm przemysłu chemicznego.

Pracodawców zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do kontaktu: Strona Young Chem

  • KONFERENCJA MŁODYCH ENERGETYKÓW

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej pragnie zaprosi zainteresowanych pracodawców do włączenia się w Ogólnopolską Konferencję Młodych Energetyków.

OKME jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Naukowe Koło Energetyków, dającym możliwość wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń przez najlepszych wśród wchodzących na rynek pracy studentów i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z energetyką. Ułatwia ona również studentom nawiązanie kontaktów z przedstawicielami firm z branży energetycznej.

Podczas konferencji są prezentowane referaty o tematyce związanej z energetyką służące poszerzeniu wiedzy i kształtowaniu poglądów zarówno w kwestiach czysto technicznych jak i ekonomiczno-biznesowo-prawnych

Szczegółowych informacji udziela Koło Naukowe mailowo: kne@itc.pw.edu.pl, bądź przez kontakt na Facebook'u: Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej.


Biuro Karier PW nie prowadzi sprzedaży stanowisk targowych. Pracodawców zainteresowanych udziałem w imprezie targowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z głównym organizatorem (dane kontaktowe podane powyżej).

W celu zamieszczenia ofert pracy, praktyk i staży, które będą Państwo promować podczas Targów zapraszamy do założenia Konta Rekrutera.