Konsultacje z doradcą kariery

Uwaga! W związku z panującą sytuacją epidemiczną w kraju, wszystkie konsultacje odbywają się on-line.

Misją Biura Karier PW jest aktywne wspieranie studentów i absolwentów Uczelni w sprawnym poruszaniu się po rynku pracy oraz wspieranie przyszłych studentów w wyborze właściwego kierunku studiów. 

W ramach indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym możesz:

 • zapoznać się z procedurami selekcyjnymi stosowanymi przez pracodawców,
 • dokonać weryfikacji dokumentów aplikacyjnych,
 • przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
 • zdefiniować swoje cele zawodowe,
 • opracować plan rozwoju kariery
 • zidentyfikować swoje talenty, mocne strony, ewnentualne obszary do rozwoju (patrz PROJEKTOR KARIERY)

Jesteśmy po to, by wzmacniać Wasz potencjał zawodowy, wspierać rozwój kompetencji oraz pozycję na rynku pracy. Konsultacje z doradcą zawodowym to wsparcie, nie zaś ocena - pamiętajcie o tym.

 

Jak zapisać się na KONSULTACJE?

 • zaloguj się na portalu Biura Karier, wybierz zakładkę SPOTKANIA, a następnie termin, rodzaj spotkania oraz doradcę z którym chciałabyś/chciałbyś się spotkać,
 • poczekaj na akceptację mailową od doradcy,
 • jeżeli jesteś studentką/studentem czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia, aby skorzystać z konsultacji zapisz się do Projektora Kariery https://www.bk.pw.edu.pl/projekt-nerw-pw.

 

Konsultacje z doradcą kariery odbywają się:

 • osobiście w Biurze Karier w godzinach 9.00-15.00 w siedzibie Biura Karier, na ulicy Polnej 50, V piętro (od poniedziałku do piątku) oraz w wybrane dni w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, na ulicy Rektorskiej 4. 
 • za pośrednictwem Skype - nazwa użytkownika doradztwo_zawodowe_pw (znajdziesz nas zawsze w zakładce kontakt), konsultacje przez Skype prowadzimy w każdy czwartek od godz. 10:00 do 12:00. W celu umówienia się na takie konsultacje prosimy o zapis przez stronę z  informacją w komentarzu, że konsultacja ma odbyć się poprzez Skype.
 • w ramach „Latającego Stolika” czyli konsultacji na wydziałach PW  (informacje dotyczące poszczególnych terminów wizyt na wydziałach będą umieszczane na bieżąco w AKTUALNOŚCIACH).

Uwaga: trzykrotne nie pojawienie się na konsultacji w umówionym terminie, bez wcześniejszego uprzedzenia doradcy, oznacza wstrzymanie możliwości odbycia spotkania konsultacyjnego przez okres 6 miesięcy.

___________________________________________________________________

Dlaczego warto korzystać z konsultacji w Biurze Karier?

OPINIE STUDENTÓW/ABSOLWENTÓW, którzy skorzystali z konsultacji z Doradcą Zawodowym:

"Konsultacje udzielone w Biurze Karier PW są nieocenioną pomocą dla ludzi wkraczających w bardzo trudne dziś realia rynku pracy. Dopracowanie CV, LM, strategia na Interview? Tego wszystkiego możesz oczekiwać od Biura Karier. Znają się na rzeczy."

Polecam
Maciek, student MEiL PW

 

******************************

"Na konsultacji otrzymałem bardzo rzeczowe i niesamowicie pomocne informacje. Zmieniły one moje postrzeganie rynku pracy. Dowiedziałem się o możliwościach i sposobach, o których wcześniej nie miałem pojęcia ani ja, ani nikt ze znajomych, z którymi miałem okazję wymienić się poglądami. Warto zaznaczyć, że jestem osobą otwartą i obracam się w towarzystwie, które dobrze radzi sobie w obecnej rzeczywistości, a pomimo to otrzymana pomoc była dla mnie niezmiernie cenna. Porada nie była w żaden sposób schematyczna. Została dostosowana do moich potrzeb. Otrzymałem odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości wraz z praktycznymi przykładami, których często brakuje w wielu materiałach. Zdecydowanie polecam konsultację każdemu, ponieważ zawsze jest jeszcze coś, co możemy zrobić lepiej."
Pozdrawiam,
Damian, student WEiTI

 

***********************************

"Spojrzenie profesjonalnym okiem na moje CV podczas niezobowiązującego, luźnego spotkania - to jest to czego mi brakowało. Dzięki Biurze Karier PW dostałem też o wiele więcej: wskazówki co do rozmowy kwalifikacyjnej, radzenia sobie ze stresem i zachowania w niewygodnych sytuacjach zaowocowały przyjęciem na praktyki w świetnej międzynarodowej firmie.

Nie chcesz żeby pierwszy kontakt z rynkiem pracy był stresujący i deprymujący? Skonsultuj swoje CV i zadaj każde nurtujące Cię pytanie - to działa :) "

Patryk, student WIP

 

Doradcy zawodowi w Biurze Karier:

Joanna Dostal - Kielczyk, Psycholog, doradca kariery

Ewa Kluczek-Woźniak, Psycholog, coach i doradca kariery

Agnieszka Skowrońska, Psycholog, doradca kariery

Aneta Dreksler, Doradca kariery