Sortuj:

Luty 2019

• 26.02.2019

• Warszawa

Jaki jestem? Czego chcę? - warsztat samopoznania i analizy celów zawodowych (Projektor Kariery)
    Warsztaty

Tajemnica osiągnięcia sukcesu leży w dokładnym poznaniu siebie, określeniu swoich mocnych stron, zainteresowań, umiejętności, predyspozycji osobowościowych. Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na praktyczne warsztaty, w trakcie których poznasz swoje mocne strony, zasoby, pomocne przy podejmowaniu decyzji zawodowych oraz przeanalizujesz swoje cele przy użyciu konkretnych narzędzi doradczych i coachingowych.

• 27.02.2019

• Warszawa

Co ja umiem? – Dopasowanie kompetencji do rynku pracy.
    Warsztaty

Biuro Karier PW oraz DANONE zapraszają na warsztaty w ramach programu Akcelerator Kariery (blok 3, Kompetencje ważne przy zmianie pracy / zmianie branży). Warsztaty "Co ja umiem? – Dopasowanie kompetencji do rynku pracy." odbędą się 27 lutego 2019 r., w godz. 14:15-16:15, w budynku CZIiTT w sali 5.03 (ul. Rektorska 4).

Co ja umiem? – Dopasowanie kompetencji do rynku pracy.

• 28.02.2019

• Warszawa

Akcelerator Kariery- Blok III- Kompetencje ważne przy zmianie pracy/zmianie branży
    Warsztaty

W tegorocznej edycji Akceleratora Kariery realizowane są trzy bloki tematyczne, w ramach których będą odbywać się warsztaty, symulacje oraz spotkania z praktykami biznesu oraz z trenerami.

Marzec 2019

• 04.03.2019

Potencjometr Kariery na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych
    Konsultacje

Uwaga, uwaga! Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna podróż po Wydziałach, by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy.

Potencjometr Kariery na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

• 07.03.2019

Targi Pracy IT PW 2019
    Inne

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Pracy IT PW, która odbędzie się w 7 marca 2019r. Zapraszamy do stoiska Biura Karier, gdzie dowiecie się co nowego przygotowaliśmy na wiosnę :) Dodatkowo, jak co roku, nasi doradcy zawodowi pomogą Wam w przygotowaniu dokumentów rekrutacyjnych.

Targi Pracy IT PW 2019