Sortuj:

Lipiec 2021

• 29.07.2021

• Warszawa

Komunikacja interpersonalna - mowa ciała (Projektor Kariery)
    Czat na żywo/webinar

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na e-szkolenie “Komunikacja interpersonalna - mowa ciała”. Informacje organizacyjne: DATA: 29 lipca 2021 (czwartek), w godz. 15:00-18:00 Wydarzenie realizowane online. Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online. Uprzejmie informujemy, że ze względu na potrzeby ew. kontroli projektu prowadzący e-szkolenie wykona tzw. print screen obecności uczestników. Dla kogo:WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery(sprawdź link)czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne). Komunikacja interpersonalna - mowa ciała: trzygodzinny warsztat, podczas którego uczestnicy poznają jakie są zasady komunikacji interpersonalnej, czym jest parajęzyk i jaki ma wpływ na konstruowanie komunikatów, jak świadomie zarządzać przekazem pozawerbalnym oraz na czym polega mit Mehrabiana. Szkolenie poprowadzi Anna Kornacka Trenerka biznesu, propagatorka skutecznej komunikacji, działaczka społeczna. Od 2000 r prowadzi firmę szkoleniową, inspiruje i wspiera w rozwoju biznes, administrację i kadrę naukową. Pracuje z kadrą menedżerską różnych branż i sektorów, szkoli, doradza i prowadzi sesje mentoringowe z zakresu kompetencji miękkich (skutecznej komunikacji, negocjacji, autoprezentacji czy zarządzania stresem i emocjami). Pasjonatka zagadnień związanych ze skuteczną komunikacją i neuronaukami. Absolwentka wielu kursów (m.in. z zakresu neurodydaktyki) i projektów edukacyjnych. Prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, członkini Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. W 2009 roku wybrana przez czytelników „Gazety Wyborczej” (dodatek „Wysokie Obcasy”) Polką Roku 2008.

Komunikacja interpersonalna - mowa ciała (Projektor Kariery)

Sprawdź szczegóły