Sortuj:

• 20.02.2020

Negocjacje w biznesie
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "Negocjacje w biznesie". Dla kogo:WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery, czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Negocjacje w biznesie

• 25.02.2020

CV i wizerunek zawodowy w social media
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "CV i wizerunek zawodowy w social media" – warsztaty w ramach Projektora Kariery.

CV i wizerunek zawodowy w social media

• 26.02.2020

Latający Stolik Biura Karier w Instytucie Elektroenergetyki
    Konsultacje