Sortuj:

Grudzień 2019

• 11.12.2019

• Warszawa

Networking - jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Aldesazapraszają na warsztaty "Networking – jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?". Dla kogo:WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery(sprawdźlink)czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Networking - jak budować swoją sieć zawodową już na studiach?

• 12.12.2019

• Warszawa

Sztuka prezentacji (w obszarze wystąpień publicznych)
    Warsztaty

Weź udział w warsztatach z umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych: • poznaj tajniki wystąpień publicznych i dowiedz się, jak poradzić sobie ze stresem oraz trudnymi sytuacjami w trakcie prezentacji,

Sztuka prezentacji (w obszarze wystąpień publicznych)

• 14.12.2019

Projekt ZMIANA
    Coaching

Jeśli zastanawiasz się jak pokierować swoim życiem, masz trudności w określeniu swojej ścieżki zawodowej, zastanawiasz się jaki tkwi w Tobie potencjał lub nie masz pomysłu jak zmotywować się do kolejnych działań - skorzystaj z indywidualnych sesji coachingowych w Biurze Karier! Czym jest coaching? „Coaching to metoda wspierania rozwoju realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań”. Izba Coachingu, www.izbacoachingu.com

Projekt ZMIANA

• 16.12.2019

Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz osobista stylistka Paula Wrąbelzapraszają na warsztaty "Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną". Dla kogo:WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery(sprawdźlink)czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Jak właściwie ubrać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną

• 17.12.2019

Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce
    Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma Microstrategyzapraszają na warsztaty "Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce". Dla kogo:WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać doProjektora Kariery(sprawdźlink)czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Kanban Pizza Game czyli zwinne metodologie w praktyce