• 25.10.2023

Deloitte zaprasza studentów na warsztaty Case Academy

Mająca blisko 20 lat inicjatywa stanowi okazję do zdobycia praktycznej wiedzy eksperckiej.

Rachunkowość, doradztwo transakcyjne, prawo, zarządzanie ryzykiem, podatki - rozwój kariery zawodowej w każdym z wymienionych obszarów wymaga specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności zastosowania jej w praktyce.

Jedną z możliwości rozwoju tych aspektów pracy konsultanta biznesowego jest kolejna edycja warsztatów Case Academy, organizowanych przez firmę doradczą Deloitte.

Wyróżniający się uczestnicy programu mogą liczyć na nagrody pieniężne i dawkę praktycznej wiedzy.

Zgłoszenia do programu można wysyłać do 2 listopada.

Prowadzony od 19 lat projekt Case Academy by Deloitte to inicjatywa mająca na celu umożliwienie studentom i studentkom zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz poznanie specyfiki funkcjonowania firmy świadczącej usługi doradztwa biznesowego.

Rozwój w wielu obszarach

Podobnie jak w poprzednich latach, spotkania Case Academy by Deloitte będą odbywały się zarówno stacjonarnie, jak i w formule hybrydowej. Uczestnicy tegorocznej edycji mają do wyboru pięć ścieżek warsztatowych:

• Accounting Academy, umożliwiająca zastosowanie wiedzy z zakresu rachunkowości w praktyce;
  • Dealmaker Academy, przedstawiająca świat doradztwa transakcyjnego;
  • Law Academy, skierowana do osób zainteresowanych pracą w międzynarodowej kancelarii prawnej;
  • Risk Advisory Academy, pozwalająca poznać obszar zarządzania ryzykiem;
  • Tax Academy, będąca wprowadzeniem w realia pracy doradcy podatkowego.

Uczestnicy każdej ze ścieżek uzyskają również możliwość udziału w dodatkowych warsztatach koncentrujących się na rozwoju kompetencji miękkich.

Są to spotkania poświęcone takim kwestiom jak personal branding czy sposoby na przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej.

Pierwszy krok w karierze
Inicjatywa Deloitte jest skierowana do studentów od drugiego do piątego roku prawa, finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki, ekonometrii oraz kierunków na pograniczu biznesu i IT. Na najbardziej wyróżniających się uczestników czekają nagrody pieniężne w wysokości 5 tys. zł i szansa na rozpoczęcie nowej ścieżki kariery.

Zgłoszenia do Case Academy by Deloitte będą przyjmowane do 2 listopada 2023 r.

Cykl warsztatów rozpocznie się po długim weekendzie listopadowym i potrwa do połowy grudnia.

Pod koniec stycznia 2024 r. finaliści programu otrzymają zaproszenie do Warszawy na Wielki Finał, będący podsumowaniem dziewiętnastej edycji inicjatywy.

Więcej informacji na temat ścieżek, sposobów aplikowania i harmonogramów warsztatów znajduje się tutaj.