• 21.10.2020

Dołącz do największej społeczności IT w Polsce

Aplikuj do programu ambasadorskiego Just Join IT, jeśli jesteś studentem/studentką kierunku związanego z IT i planujesz swoją przyszłość zawodową w tej branży. Możesz już teraz zdobyć cenne doświadczenie i kontakty, które pomogą na starcie Twojej kariery.

Promuj działania Just Join IT wśród studentów, współpracując przy tym z Biurem Karier oraz kołami i organizacjami studenckimi na swojej uczelni. Nie daj się niepewnej sytuacji na świecie i w pełni wykorzystaj rok akademicki 2020/2021.

Zyskasz:

• płatny staż na wakacje 2021,

• szkolenia z zakresu promocji i umiejętności miękkich,

• wizytę w firmie i poznanie pracy działu IT od środka,

• kurs online w jednej ze szkół programowania,

• gadżety ambasadorskie.

Szukamy osoby:

• dobrze rozumiejącej potrzeby młodych osób aspirujących do związania swojej kariery z branżą IT,

• otwartej i komunikatywnej - rozmowa to podstawowe narzędzie, którym przybliżysz studentom inicjatywy Just Join IT,

• kreatywnej, bo zwłaszcza przy nauczaniu zdalnym potrzebne będą oryginalne metody dotarcia z przekazem do młodych adeptów programowania.

Pierwszym etapem rekrutacji jest formularz, dzięki któremu chcemy Cię nieco lepiej poznać. Na Twoją aplikację czekamy do 15 listopada. Część osób zaprosimy na rozmowę online i z tej grupy wybierzemy nasz debiutancki zespół ambasadorski.

Przejdź do formularza: https://bit.ly/3nXZ0wm

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, pisząc na marketing@justjoin.it

Już teraz wspieramy start przyszłych specjalistów IT na rynku pracy w Polsce. Dzięki akcji Od Juniora do Seniora mamy dla Was atrakcyjne oferty pracy, ale też wiele okazji do zwiększenia swojej wiedzy w trakcie webinarów, quizów programistycznych czy spotkań 1na1 z Senior Developerami. Dowiedz się więcej o wydarzeniu na www.justjoin.it/junior/