• 06.09.2021
  • Inne

EXPERT SUMMIT 2021 – All about Microsoft Technologies

EXPERT SUMMIT 2021 – All about Microsoft Technologies

EXPERT SUMMIT 2021 – All about Microsoft Technologies to IX edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się wirtualne Targi Pracy IT oraz wirtualne Targi Usług IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Ze względu na sytuację panującą na świecie, konferencja odbędzie się w formie online. Zaplanowaliśmy ją na 4 listopada 2021 r. Przewidujemy na niej ok. 2500 uczestników.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo na oficjalnej stronie konferencji: www.expertsummit.pl

Przeczytaj więcej