• 01.12.2021

III EDYCJA SHESNNOVATION ACADEMY

To półroczny program akceleracyjny realizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Citi Foundation ze wsparciem merytorycznym Fundacji Kronenberga. Uczestniczki otrzymają w jego ramach wsparcie wyjątkowych Mentorek i Mentorów – wielkich gwiazd biznesu technologicznego – CEO firm oraz startupów, które osiągnęły rynkowy sukces, cykl szkoleń o sztuce prowadzenia biznesu i skrojone pod ich potrzeby porady wybitnych ekspertów z branży.

Aplikuj: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewVu5xCFwl-AzJztRRQ82v6YBfp9ktYOxXvNW7sPIMA5g3-Q/viewform

Dlaczego
Czy wiesz, że według raportu z 2018 roku przygotowanego przez Startup Poland jedynie w 26 % polskich start-upów kobieta występuje wśród założycieli? Chcemy, by coraz więcej kobiet otrzymało odpowiednie narzędzia i kompetencje, by osiągnąć sukces zawodowy i spełniać marzenia.

Cel
Założenie swojego własnego start-upu poprzez zbudowanie niezbędnych kompetencji, zarówno biznesowych, jak i miękkich oraz poprzez wsparcie mentorek i ekspertek programu SHESNNOVATION Academy.

Jak
Poprzez specjalnie opracowany cykl spotkań, warsztatów i seminariów, spotkań z mentorami i ekspertami. Współpraca uczestniczki (Mentee) z Mentorką będzie się odbywać na zasadzie 1:1.

Dla kogo
Projekt SHESNNOVATION Academy skierowany jest głównie do studentek, doktorantek i absolwentek kierunków technicznych i ścisłych, ale także do wszystkich innych kobiet, które chcą założyć własny start-up technologiczny.