• 31.01.2022
  • Czat na żywo/webinar

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz PM Group zapraszają na webinar Jak powstają nowoczesne projekty obiektów przemysłowych w dużym biurze wielobranżowym? Narzędzia i oprogramowanie.

W PROGRAMIE:

Przedstawienie nowoczesnych programów do projektowania obiektów kubaturowych od koncepcji, przez projekt budowlany, kosztorysy, harmonogramowanie, po wykorzystanie na budowie. Współdziałanie: Revit, Navisworks, Autocad, Formit, Robot, Tekla Structure, Allplan, Inventor, 3d Max.

Prowadzący:

Katarzyna Frydrych - Posiada 13 lat doświadczenia w pracy w oprogramowaniu typu BIM. Założycielka działu BIM w PM Group, który nieustająco rozwija od czterech lat. Przykłada ogromną wagę do standardów pracy projektowej, na budowie oraz wdrażania nowych technologii, które podnoszą kompetencje całego zespołu. Mentorka oraz szkoleniowiec z zakresu zewnętrznych wdrożeń, doradza inwestorom w planowaniu procesu BIM oraz tworzeniu dedykowanej dokumentacji. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, Wydział Architektury.

O firmie:

PM Group jest międzynarodową firmą projektowo – inżynierską. Świadczymy usługi wielobranżowego projektowania, kompleksowego zarządzania i nadzoru nad realizacją inwestycji oraz usługi doradcze dla inwestorów działających w różnych gałęziach przemysłu.

Wywodzimy się z Irlandii, obecnie PM Group ma swoje biura w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Na świecie zatrudniamy ponad 3200 osób, w Polsce nasz zespół liczy 400 osób, w biurach we Wrocławiu i Warszawie oraz na budowach na terenie kraju.

Zespół PM Group stanowią wysokiej klasy inżynierowie projektanci, kosztorysanci, kierownicy projektów, kadra nadzoru na budowach i inni specjaliści w swoich dziedzinach, którzy, na co dzień prowadzą złożone wielobranżowe projekty inwestycyjne o dużej skali.

Od niemal 50 lat na świecie, a od 25 w Polsce zdobywamy doświadczenie pracując dla wiodących, światowych firm, liderów w swoich branżach : farmaceutycznej, produkcji i przetwórstwa żywności, produkcji dóbr konsumenckich, data center, technologii medycznych, zaawansowanych technologii i elektromobilności.

Strona: www.pmgroup-global.com // https://www.bk.pw.edu.pl/aktualnosci/od-1-lutego-startuje-nabor-do-next-graduate-programme-na-2022-rok

Informacje organizacyjne:

Webinar odbędzie się 22.02.2022 r. (wtorek) w godz. 12:30-14:00.

Zapisy trwają do 21.02.2022 do godz. 14:00. Dzień przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.