• 18.10.2021
  • Warsztaty

Kolejna edycja Akademii Biznesu by Deloitte

Ruszyła kolejna edycja Akademii Biznesu by Deloitte - programu edukacyjnego w formie symulacji biznesowych, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów swoją wiedzą.

Akademia Biznesu by Deloitte to certyfikowane, bezpłatne warsztaty z naszymi ekspertami i skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte!

Akademia Biznesu to szansa zdobycia niezbędnych kompetencji zawodowych. Podczas warsztatów studenci wcielą się w rolę konsultanta i stawią czoła realnym problemom biznesowym, stworzonym na bazie wieloletnich doświadczeń współpracy z klientami.

Warsztaty dotyczą rachunkowości, podatków, prawa, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa transakcyjnego. Odbędą się w 9 miastach Polski. Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

Aplikować można online do 3 listopada!