• 07.11.2019
  • Warsztaty

Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej? Szukasz rzetelnego wsparcia i informacji?

Na tych warsztatach otrzymasz najważniejsze informacje.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zapraszają na warsztaty "Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej".

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link), czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

W programie warsztatów:

•          formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

•          prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej

•          ulgi dla startujących przedsiębiorców

•          koszty w firmie

•          wybór formy opodatkowania dochodów firmy

•          podatek VAT

•          rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej

Warsztaty poprowadzi Beata Kujszczyk - doradczyni zawodowa z 14-letnim stażem specjalizująca się w doradztwie z zakresu przedsiębiorczości. Zawodowo związana z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z osobami, które chcą zmienić swoją ścieżkę kariery i zacząć pracę na własny rachunek. W kompleksowy sposób pomaga przyszłym przedsiębiorcom w przygotowaniu się do otwarcia własnego biznesu.

Informacje organizacyjne:

DATA: 22 listopada 2019 (piątek), w godz. 10:15-13:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link), czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przeczytaj więcej