• 19.01.2024
  • Konkursy

PressEnter- turniej autoprezentacji

PressEnter - turniej autoprezentacji skierowany do studentów najlepszych uczelni w Polsce, aby dać możliwość sprawdzenia swoich sił w autoprezentacji oraz zebrania dawki potrzebnej wiedzy, dzięki wsparciu przez renomowanych ekspertów z tej tematyki.

Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością i dała uczestnikom możliwość nawiązania kontaktów z ekspertami i rówieśnikami oraz spełniania się dalej w dziedzinie autoprezentacji, otwierając nowe ścieżki w rozwoju swojej kariery poprzez liczne nagrody rozwojowe zaoferowane przez ekspertów, a wśród nich: możliwość nagrania i udostępnienia swojego głosu w bazie lektorów, warsztaty 1:1 z ekspertami i wiele innych.

Pierwszy etap turnieju to eliminacje trwające od 12 do 26 marca 2024 r. Będą polegały na przesłaniu 2-minutowego filmu ze swoim przemówieniem na jeden z dwóch podanych w przyszłości tematów.

Najlepsza 12 zawodników zostanie zaproszona na Turniej Finałowy, który odbędzie się 13 kwietnia 2024 r. w Warszawie, gdzie będzie oceniana pod okiem 5 cenionych ekspertów z obszaru wystąpień publicznych. W poprzedniej edycji turnieju mieliśmy okazję współpracować m.in. z Konradem Gładyszkiem, Mateuszem Adamczykiem, Maciejem Gudowskim, Moniką Górską , Agnieszką Gasparską, Tomaszem Kammelem oraz Pauliną Mikułą.

Finał rozpocznie każdy z finalistów wygłaszając swoje 7-minutowe przemówienie na przewodni temat PressEntera.

Nasi specjaliści podczas turnieju ocenią indywidualnie Wasze umiejętności prezenterskie, dzieląc się praktyczną wiedzą, co pozwoli Wam na udoskonalenie przyszłych wystąpień publicznych oraz możliwością feedbacku od najbardziej renomowanych ekspertów autoprezentacji w Polsce. Nie zabraknie również wielu atrakcji i integracji.

Na wyłonionych laureatów i każdego finalistę czekają również wyjątkowe nagrody!

Więcej informacji: