• 27.09.2024
  • Konkursy

Proggy-Buggy - międzynarodowy konkurs programistyczny

Firma DataArt zaprosza do udziału w Międzynarodowym Konkursie Programowania Proggy-Buggy. Konkurs odbędzie się w sobotę, 26 październka 2024 roku o godzinie 12:00. Uczestnicy mogą wziąć udział online z dowolnego miejsca na świecie, a w Warszawie przewidziane jest również spotkanie stacjonarne. Konkurs nie wymaga wnoszenia żadnych opłat. By móc wystartować w Proggy-Buggy wystarczy jedynie laptop, stabilny dostęp do internetu i chęć sprawdzenia swoich umiejętności.

Kto może wziąć udział w Proggy-Buggy?

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów, programistów, testerów oraz wszystkich, którzy wiedzą, jak pisać programy, czym są "aplikacje konsolowe", "standardowe strumienie input-output" oraz wszystkich, którzy lubią rozwiązywać problemy! DataArt do konkursu zaprasza zarówno amatorów, uczniów i studentów, jak również profesjonalistów zawodowo zajmujących się pisaniem kodu.

Na czym polega konkurs i jak przebiega?

Na konkurs Proggy-Buggy składa się 13 problemów algorytmicznych, które należy rozwiązać w 42 minuty. Odpowiedzią na każde zadanie jest aplikacja konsolowa, której tekst źródłowy może być napisany w dowolnym języku programowania (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript). Językiem roboczym konkursu jest język angielski.

Przed konkursem warto skorzystać z okazji do treningu, rozwiązując zadania z poprzednich lat. Można je znaleźć w sekcji „Training” na stronie www.proggy-buggy.com.

Rejestracja i szczegóły

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Proggy-Buggy

26 października 2024 roku, godz. 12:00

Rejestracja: https://proggy-buggy.com/register/