• 04.03.2020

Program rozwojowy Accent on your future

Program rozwojowy dla najlepszych studentów uczelni biznesowych i technicznych w Polsce. Accent on your future to intensywne warsztaty, mnóstwo praktycznej wiedzy i możliwość zdobycia nowych umiejętności i znajomości.

HARMONOGRAM:

1.04 – koniec przyjmowania aplikacji

Do 15.04 – wybranie listy zakwalifikowanych

24.04 – Growth Day. Dzień pełen inspiracyjnych rozmów i warsztatów takich jak strukturyzacja i rozwiązywanie problemów, wprowadzenie do FORM i design thinking czy wizualizacja danych. Podział na zespoły, rozdanie case’ów biznesowych oraz przydział mentorów.

25.04-21.05 – praca nad casem – praca zespołowa

22.05 – Gala Finałowa – uroczyste zakończenie programu. Prezentacja efektów pracy przez Jury, ogłoszenie zwycięzców. Kolacja networkingowa

DLA KOGO?

Dla studentów od III roku studiów zainteresowanych rozwojem w konsultingu strategicznym

DLACZEGO WARTO?

Doświadczenie – poprzez udział w wielu praktycznych warsztatach

Unikalna wiedza – przez cały czas trwania projektu masz możliwość rozmowy ze swoja parą mentorów

Networking – poznasz wielu inspirujących ludzi

JAK DOŁĄCZYĆ?

• Zgłoś się do programu
    • Prześlij CV
    • Wypełnij testy SHL
    • Czekaj na zaproszenie

Weź udział w programie i przejmij kontrolę nad swoją przyszłością.

Aplikuj tutaj: https://accenture.higher.pl/accent-on-your-future