• 24.05.2023

Program stypendialny Exact Future

Exact Future to program stypendialny Exact Systems, którego celem jest finansowe wsparcie młodych ludzi, którzy planują związać swoją przyszłość z branżą motoryzacyjną oraz zapewnienie optymalnych warunków kształcenia w trakcie studiów na jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce lub zagranicą. Dla niektórych to zastrzyk gotówki, dla innych jedyna szansa na kontynuację nauki.

Oprócz finansowego wsparcia, otrzymasz okazję poznania różnych firm przemysłowych, zdobycia wiedzy o najnowszych technologiach i skorzystania z pomocy w realizacji pracy dyplomowej. Będziesz mieć również okazję uczestniczenia w Akademii Jakości oraz odbyć praktyki studenckie.

Dla kogo jest program stypendialny?

Jeśli:

Masz mniej niż 26 lat i swoją przyszłość wiążesz z branżą motoryzacyjną oraz spełniasz jeden z poniższych warunków:

rozpoczynasz studia na uczelni technicznej;

studiujesz na studiach I stopnia lub jednolitych;

i  w 2023 r. przepracowałeś w gk Exact Systems co najmniej 3 miesiące (bez względu na rodzaj umowy).

Zgłoś się!