• 09.06.2021

Program Stypendialny Nowe Technologie dla Dziewczyn

Zapraszamy Was do aplikowania do VII edycji prestiżowego programu stypendialnego " Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych - listę znajdziesz na naszej stronie ( lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Co daje stypendium?

Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymacie stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

Nie czekaj - może to Ty zostaniesz stypendystką!

APLIKUJ JUŻ DZIŚ

Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl