• 07.07.2020

Rekrutacja do kolejnej edycji Programu Akceleracji KPT ScaleUp

Rekrutujemy do kolejnej edycji Programu Akceleracji KPT ScaleUp, która potrwa 6 miesięcy od listopada 2020 do kwietnia/maja 2021. Rekrutację zamykamy oficjalnie 15 lipca, ale kolejny tydzień będzie jeszcze czasem ocen z możliwością ewentualnych dodatkowych zgłoszeń do końca lipca.

Szukamy projektów z szeroko pojętego obszaru Industry 4.0 (od rozwiązań czysto technologicznych, przez logistykę, zarządzanie jakością, aż po HR i szkolenia) dla 13 dużych odbiorców technologii: ALUPROF, GRUPA AZOTY, ASTOR, ES System, JMP Flower, LAFARGE, Grupa TAURON, VELVET CARE, VOX, VOXEL, WARBUD, WOODWARD, WERNER KENKEL, których konkretne wyzwania technologiczne znajdują się TUTAJ.

Przeakcelerowaliśmy ponad 50 projektów, w tym takie spółki jak Sense, Optimo Light, TMA, Airly, Cervi Rootics, S-Labs czy IC-Sec i mimo pandemii, współpraca zarówno z Odbiorcami Technologii jak i startupami nieprzerwanie idzie do przodu. Zatem, jeśli  w swoim otoczeniu macie Państwo ciekawy projekt lub sami go tworzycie i chcecie sprawdzić w boju i wdrożyć u któregoś z naszych Partnerów, to oferujemy:

• 150 – 200 tys. zł dotacji dla każdego startupu (equity free),

• 50 tys. zł na usługi i doradztwo ,

• szkolenia uznanych trenerów sprzedaży, komunikacji, finasów i prawa,

• ponad 30 mentorów, w tym prezesów spółek giełdowych, inwestorów,

• możliwość wdrożenia referencyjnego oraz komercjalizacji rozwiązania u dużego i uznanego Odbiorcy.

Wymagania:

- startup nie starszy niż 5 lat, zarejestrowany na terenie RP lub intencja założenia spółki do momentu podpisania umowy,

- TRL na poziomie 5/6 – minimum działający prototyp,

- gotowość założycieli/osób zarządzających do udziału w 5 zjazdach stacjonarnych w Krakowie lub w innych wskazanych miastach.

Więcej informacji na www.scaleup.kpt.krakow.pl  oraz w załączniku.

Zapraszamy do zgłaszania – APLIKUJ