• 11.04.2024
  • Spotkanie z Pracodawcą

Ścieżka kariery w branży TSL - od pucybuta do milionera

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z cyklu "Ścieżka kariery w branży...".

Spotkanie: „Ścieżka kariery w branży TSL - od pucybuta do milionera” poprowadzą eksperci z firmy GEIS.

Kiedy: 25.04.2024 (czwartek), w godz. 10:15-11:45

Gdzie: Wydział Transportu PW, aula 055

Zapisy trwają do 24.04.2024 do godz. 12:00.

Agenda spotkania:

•          Przywitanie uczestników i krótkie wprowadzenie

•          Omówienie celów spotkania i oczekiwań.

Sesja Wykładowa – część I

•          Kompetencje przyszłości absolwentów kierunku TSL

•          Przedstawienie różnych ścieżek kariery dostępnych w branży TSL.

Sesja Wykładowa – część II / Case study

•          Praktyczne studium przypadku „od pucybuta do milionera” – recepta na sukces

•          Podsumowanie głównych punktów omawianych podczas spotkania.

•          Zachęta do dalszej eksploracji możliwości kariery w branży TSL.

O firmie GEIS:

Żyjemy logistyką z pasją!
Ciągły rozwój i udane połączenie tradycji z nowoczesnością - to właśnie Geis. Oferujemy standardowe i indywidualne rozwiązania transportowe oraz pełen zakres usług logistycznych. Mamy ponad 75 lat doświadczenia. Dzięki wielu własnym spółkom zależnym i silnym partnerom posiadamy gęstą sieć międzynarodową.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ & ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako międzynarodowa firma logistyczna ponosimy szczególną odpowiedzialność w ramach Grupy Geis - odpowiedzialność, do której jesteśmy zobowiązani. Dzięki MissionZero wdrażamy kompleksową i długoterminową strategię, która umożliwia nam wypełnianie naszych obowiązków w zakresie zmian klimatycznych, ochrony środowiska i ochrony zasobów.

POSZUKUJEMY SPECJALISTÓW I GRACZY ZESPOŁOWYCH

Z nami jesteś równoprawną częścią zespołu, który działa razem. Oferujemy szeroki zakres możliwości i szereg korzyści. Niezależnie od tego, czy jesteś na stanowisku kierowniczym, jako specjalista z doświadczeniem, czy w pierwszych latach po studiach - zapraszamy silnych graczy zespołowych. Czy jesteś gotowy, aby zacząć?

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.

Zapisy trwają do 24.04.2024 do godz. 12:00.