• 21.03.2024

Trwa największa rekrutacja EY w roku, czyli Twój wymiar kariery.

Wiosna to najlepszy moment, by dołączyć do multiwersum EY. Na studentów i absolwentów czekają oferty pracy i praktyk w prawie każdym zespole.

EY tworzy przestrzeń, w której rozwiniesz swój talent. Badaj finansowe fenomeny albo lataj w strategicznej stratosferze. Pokaż swój transformacyjny temperament lub dotknij fiskalnej finezji. Bez względu na to czy chcesz połączyć pracę ze studiami, czy jesteś już po studiach – każdy znajdzie coś dla siebie. Wejdź do multiwersum EY i mnóż możliwości rozwoju. Stwórz swój własny wymiar, w którym dotrzesz tam, gdzie chcesz. W EY uda się najszybciej, jak to możliwe.

Na kandydatów czekają m.in. szkolenia szyte na miarę, opieka doświadczonego counselora, elastyczny czas i miejsce pracy, platformy edukacyjne i psychoedukacyjne czy dodatkowy dzień wolny, który pracownicy mogą przeznaczyć na wolontariat. W zależności od zespołu oferowane też jest wsparcie w pozyskiwaniu cennych certyfikatów.

W zależności od zespołu, żeby wejść do multiwersum EY trzeba przejść zazwyczaj 3-stopniowy proces rekrutacji. Najpierw wybierz interesującą Cię ofertę i wyślij swoje CV. Jeśli rekruter da Ci zielone światło otrzymasz link do testów online – możesz je wypełnić wygodnie, bez wychodzenia z domu. Ostatni etap to rozmowy – z rekruterem i przedstawicielami zespołu, w którym będziesz pracować.
Dodaj swój talent do wieloświatów audytu, podatków, consultingu lub strategii i transakcji.

Sprawdź oferty na www.zacznijpoziomwyzej.pl i aplikuj.