• 08.10.2020
  • Networking

Wizyta Biura Karier PW w rezydencji Ambasadora Królestwa Danii

Pozytywne emocje po spotkaniu Biura Karier Politechniki Warszawskiej z duńskimi firmami IT działającymi w Warszawie jeszcze nie opadły. Dziękujemy za żywą dyskusję, wiele ciekawych pomysłów i spostrzeżeń. Spotkaliśmy się dzięki zaproszeniu, jakie wystosował do BK PW Ambasador Królestwa Danii w Polsce, Pan Ole Toft.

Naszym wspólnym celem jest przybliżenie studentom PW stylu pracy w duńskich firmach i realizacja wartościowych projektów.

W Biurze Karier PW liczymy na to, że propozycja realizacji wydarzenia z udziałem firm z Danii prowadzących biura w Warszawie zostanie zrealizowana i spotka się z dużym zainteresowaniem studentów Politechniki Warszawskiej.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę podczas spotkania.

Drodzy Studenci, spodziewajcie się wspólnej akcji online z udziałem:

Embassy of Denmark in Poland, SDC, 7N, JN Data, EG Poland Sp. z o.o., KMD Poland, BEC, Netcompany.