• 06.10.2021
  • Warsztaty

Wydarzenie on-line „Inżynierki 2021” dla studentek kierunków technicznych - firma Eaton

Wydarzenie „Inżynierki 2021” dedykowane jest dla wszystkich studentek wyższych uczelni technicznych w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się 19 października (udział jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy).

W trakcie spotkania będziesz mogła poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, usłyszeć opinie kobiet pracujących w Eaton, zobaczyć obszar produkcyjny oraz dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju stoją przed Tobą po ukończeniu kierunków technicznych.

Firma Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu.

Nasi współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach.

Stąd tak ważną wartością jest dla nas różnorodność.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na Facebooku pod hasztagiem: #InzynierkiEaton

Zapraszamy do zapisów

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Do zobaczenia