• 23.07.2021
  • Targi pracy

XXVII Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników - 18 października 2021 r.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW serdecznie zaprasza pracodawców, oferujących praktyki, staże lub zatrudnienie dla studentów albo absolwentów oraz studentów, poszukujących takich ofert do udziału w

XXVII TARGACH PRACY i PRAKTYK dla INFORMATYKÓW i  ELEKTRONIKÓW

Z powodu sytuacji pandemicznej forma Targów została ograniczona do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego.

Inaugurację dystrybucji katalogu przewidujemy na dzień 18 października 2021 r.

Katalog zostanie opublikowany na portalu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz rozesłany do wszystkich studentów naszego Wydziału.

Planujemy także dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Katalog przekażemy również do Samorządu Studenckiego i organizacji studenckich, działających na terenie Politechnice Warszawskiej, w celu upowszechnienia dystrybucji.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 17 września 2021 r.