• 04.02.2022
  • Czat na żywo/webinar

Zacznij międzynarodową karierę w AkzoNobel!

Biuro Karier PW oraz AkzoNobel Polska zapraszają na spotkanie online "Zacznij międzynarodową karierę w AkzoNobel!"

Webinar jest dedykowany szczególnie studentom z Wydziałów:

Chemicznego, Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Elektrycznego, Mechatroniki, Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa

Informacje organizacyjne:

Webinar odbędzie się 16.02.2022 (środa) w godz. 15:15-16:30.

Zapisy trwają do 16.02.2022 do godz. 12:00. Przed wydarzeniem zapisane osoby otrzymają mailowo instrukcję dołączenia do spotkania online.

Podczas spotkania dowiesz się:

• jakie są możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • poznasz perspektywy kariery związane z uczestnictwem w programie stażowym GET (Graduate Engineering Trainee)
  • w spotkaniu uczestniczyć będzie Piotr, który w 2022 roku kończy program stażowy i opowie o swoich doświadczeniach dotyczących stażu

Spotkanie poprowadzą:

Monika Dziwiszek - HR Manager w fabryce Akzo Nobel Decorative Paints w Pilawie

Piotr Gomulak- uczestnik programu GET

O FIRMIE:

AkzoNobel jest międzynarodową firmą z siedzibą w Amsterdamie (Holandia). W ramach swojej działalności produkuje i dostarcza farby oraz powłoki wiodących na rynku marek, jak m.in. Dulux, Sikkens, International, Interpon. Firma działa w ponad 150 krajach, a odbiorcami produktów są konsumenci oraz przemysł.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.