• 26.10.2022

Zbliża się kolejna edycja warsztatów Case Academy

W warsztatach rozwojowych Case Academy wzięło udział już 12 tys. studentów

Bogata oferta umożliwia zdobycie praktycznej wiedzy oraz odkrycie różnych ścieżek rozwoju zawodowego
Zbliża się kolejna edycja warsztatów Case Academy, które firma doradcza Deloitte organizuje już od 18 lat.

Spotkania będą miały formułę symulacji biznesowych, a ich uczestnicy poznają specyfikę pracy konsultanta pod okiem przedstawicieli lidera branży doradczej.

Do wyboru jest pięć ścieżek tematycznych: audyt, podatki, zarządzanie ryzykiem, doradztwo inwestycyjne czy prawo.

Na najlepszych czekają nagrody pieniężne oraz atrakcyjne oferty praktyk lub pracy. Zgłoszenia do programu można wysyłać do 3 listopada b.r.

Warsztaty Case Academy stanowią dużą wartość zarówno dla przyszłych pracowników, jak i dla firmy Deloitte.

Spotkania z przedstawicielami pokoleń millenialsów czy generacji Z pomagają bowiem lepiej poznać oczekiwania młodych osób wobec miejsca pracy.

Jak wynika z badania „Global 2022 Gen Z & Millennial Survey” młodzi pracownicy w dzisiejszych czasach zmagają się przede wszystkim z rosnącymi kosztami życia.

Równie istotne co odpowiednie wynagrodzenie jest dla nich także podejście potencjalnego pracodawcy do takich kwestii, jak m.in. rozwój zawodowy, zdrowie mentalne czy możliwość pracy zdalnej.

Pięć ścieżek rozwoju
Spotkania w ramach warsztatów Case Academy będą organizowane w formule zarówno stacjonarnej, jak i hybrydowej.

Kandydaci mają do wyboru pięć sekcji, umożliwiających zapoznanie się ze specyfiką pracy konsultanta biznesowego.

Są to:

• Audit Academy, pozwalająca poznać tajniki pracy audytora;
  • Dealmaker Academy, której uczestnicy wcielą się w rolę doradcy inwestycyjnego;
  • Law Academy, skierowana do osób interesujących się specyfiką pracy prawników z kancelarii Deloitte Legal;
  • Risk Advisory Academy, pozwalająca spojrzeć na obszar zarządzania ryzykiem;
  • Tax Academy, umożliwiająca postawienie pierwszych kroków w karierze doradcy podatkowego.

Niezależnie od wybranej sekcji każdy z uczestników otrzyma możliwość wzięcia udziału w dodatkowych warsztatach, mających na celu rozwój kompetencji miękkich.

Są to m.in. szkolenia z personal brandingu czy sposobów przygotowywania się do rozmowy rekrutacyjnej.

Zgłoszenia do Case Academy by Deloitte będą przyjmowane do 3 listopada 2022 r.

Rozpoczynający się po długim weekendzie listopadowym cykl warsztatów potrwa do połowy grudnia.

Pod koniec stycznia 2023 r. finaliści programu zostaną zaproszeni do Warszawy na Wielki Finał, stanowiący podsumowanie osiemnastej edycji inicjatywy.

Link do rejestracji: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/case-academy.html