• 04.03.2019
Konsultacje

Potencjometr Kariery na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Uwaga, uwaga!

Zespół Biura Karier nadciąga. Rozpoczyna podróż po Wydziałach, by być bliżej Was i Waszych potrzeb dotyczących rynku pracy.

W ramach „Latającego stolika Biura Karier - Potencjometru kariery” pojawimy się 4 i 5 marca 2019 (poniedziałek/wtorek) w godzinach 10.00-15.00 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych w Klubie Amplitron.

W trakcie Latającego stolika dowiesz się jak:

• zaprojektować profesjonalne CV
  • przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • efektywnie szukać pracy

Usłyszysz także o nowym projekcie Biura Karier: PROJEKTORZE KARIERY

Jeśli zaś mierzysz się z jakimś wyzwaniem, zastanawiasz się jak pokierować swoją karierą, a może brakuje Ci motywacji, wytrwałości? O tym też możesz z nami porozmawiać w trakcie speed coachingu – krótkiego, spontanicznego coachingu z inspirującymi kartami coachingowymi.

Do zobaczenia!

Na spotkanie zabierz swoje CV, otwartość i ciekawość. My zabieramy z Biura Karier dobrą energię, uśmiech i profesjonalizm.

Na konsultacje zapraszamy wszystkich studnetów PW - nie obowiązują zapisy.

Nowowiejska 15/19 pokój 46