• 04.04.2019
.Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

.Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zapraszają na warsztaty "Podstawy prawne zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej".

W programie:

• formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce,
  • prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej,
  • ulgi dla startujących przedsiębiorców,
  • koszty w firmie,
  • wybór formy opodatkowania dochodów firmy,
  • podatek VAT,
  • rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej.

Szkolenie poprowadzi Beata Kujszczyk - doradczyni zawodowa z 14-letnim stażem specjalizująca się w doradztwie z zakresu przedsiębiorczości. Zawodowo związana z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z osobami, które chcą zmienić swoją ścieżkę kariery i zacząć pracę na własny rachunek. W kompleksowy sposób pomaga przyszłym przedsiębiorcom w przygotowaniu się do otwarcia własnego biznesu.

Informacje organizacyjne:

DATA: 04.04.2019 (czwartek), w godz. 10:15 – 13:15

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.03

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Lokalizacja

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) | Sala: 5.03, ul. Rektorska 4, Warszawa