• 11.04.2019
Podstawy technik negocjacyjnych

Podstawy technik negocjacyjnych

.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie zapraszają na warsztaty "Podstawy technik negocjacyjnych".

Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom praktycznych metod i sposobów prowadzenia negocjacji biznesowych, które będą przydatne w momencie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Stosowane metody: ćwiczenia indywidualne, praca w grupach, dyskusja, wykład.

Program:

- style i możliwe strategie prowadzenia negocjacji

- kluczowe etapy negocjacji

- omówienie wybranych technik negocjacyjnych

- trudni partnerzy w negocjacjach – jak sobie z nimi radzić?

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach?:

- po warsztatach zdobędziesz wiedzę dotyczącą stylów prowadzenia negocjacji biznesowych

- poznasz główne etapy negocjacji (przygotowanie, przedstawienie propozycji, umowa końcowa)

- poznasz skuteczność wybranych technik negocjacyjnych

- będziesz mieć szansę na wzmocnienie wiary we własne umiejętności negocjacyjne .

Szkolenie poprowadzi Grzegorz Reszka – doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie, na co dzień pracujący z klientami przygotowującymi się do uruchomienia własnej firmy. Prowadzi warsztaty z zakresu przedsiębiorczości m.in. metodologii tworzenia biznesplanu oraz prowadzenia negocjacji biznesowych.

Informacje organizacyjne:

DATA: 11.04.2019 (czwartek), w godz. 10:15 – 14:30

MIEJSCE: CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Lokalizacja

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) | Sala: 5.04, ul. Rektorska 4, Warszawa