• 24.05.2019
Job shadowing w Dziale Utrzymania Ruchu w Coca-Cola HBC
Wizyta studyjna

Job shadowing w Dziale Utrzymania Ruchu w Coca-Cola HBC

Biuro Karier PW oraz Zakład Produkcyjny Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. w Radzyminie k/Warszawy zaprasza do udziału w Job shadowing w Dziale Utrzymania Ruchu.

Mierzysz wysoko i chcesz zobaczyć jak pracują najlepsi?

Studiujesz na kierunkach Automatyka i Robotyka lub Mechatronika?

Zapisz się na Job Shadowing w Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o.!

Co to jest JOB SHADOWING?

JOB SHADOWING - podążanie studenta za pracownikiem firmy podczas realizowania przez niego zadań w miejscu pracy. Student staje się „cieniem” specjalisty, obserwuje pracę na danym stanowisku, poznaje firmę od wewnątrz.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA: wydarzenie jedynie dla 10 studentów/-ek z PW!

Dla kogo oferta?:

• Dla studentów III, IV lub V roku studiów na kierunkach: Automatyka, Robotyka, Mechatronika
  • Osób gotowych na nowe wyzwania, pełnych energii oraz chętnych do przełożenia wiedzy teoretycznej na praktyczną
  • Studentów, dla których dojazd do Radzymina nie jest ograniczeniem (mowa o dojazdach w trakcie praktyk; na job shadowing zapewniamy transport – szczegóły będą przesłane mailowo dla zapisanych osób)

Studentów, którzy po „job shadowingu” chętni będą do odbycia praktyk w Zakładzie Produkcyjnym Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. (minimum 3- miesięczne płatne praktyki w okresie od maja do sierpnia)

Program „job shadowing’u”:
Przywitanie oraz krótka prezentacja na temat organizacji oraz działu Utrzymania Ruchu – 30 min.
Szkolenie BHP przed wejściem na halę produkcyjną – 30 min.
Obserwacja naszych ekspertów z działu Utrzymania Ruchu podczas codziennej pracy – 2 h
Sesja pytań i odpowiedzi – 10 min.
Podsumowanie spotkania i zakończenie – 10 min.

Gwarantujemy:

Możliwość obserwacji zadań umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę.
Możliwość obserwacji tego, jak funkcjonuje dynamiczna organizacja – jesteśmy liderem w branży!
Współpracę z ekspertami.
Możliwość odbycia praktyk w Dziale Utrzymania Ruchu, Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o., Radzymin oraz w perspektywie długoterminowej zatrudnienie w fabryce.
Nieograniczone zasoby Coca-Coli i innych napojów.

Data spotkania: 24.05.2019 (piątek)
Miejsce: Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. ul. Przemysłowa 2 w Radzyminie
Godzina wyjazdu z PW: 9:30 (szczegóły dot. miejsca startowego będą przesłane mailowo dla zapisanych osób)
Powrót do Warszawy planowany około godz. 14:00/15:00