• 18.10.2019
  • 12:15 - 15:15
Profesjonalne dokumenty aplikacyjne, czyli co pisać i jak pisać, by zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną?
Warsztaty

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej oraz firma DANONE zapraszają na warsztaty "Profesjonalne dokumenty aplikacyjne, czyli co pisać i jak pisać, by zostać zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną".

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link)

W trakcie warsztatów studenci będą mieli okazję dowiedzieć się:

• Jak napisać dobre CV?
  • Czym jest profil zawodowy?
  • Czy profile w mediach społecznościowych to dokumenty aplikacyjne?
    UWAGA: na warsztaty prosimy o przyjście z wydrukiem CV - będzie to materiał do ćwiczeń.

Warsztaty poprowadzą:

Warsztat poprowadzą Magdalena Garnek i Aneta Milczarek z Zespołu Rozwoju Talentów i Rekrutacji w grupie spółek DANONE, które zajmują się rekrutacją na stanowiska stażowe, specjalistyczne, a także menadżerskie w obszarach: produkcji, łańcucha dostaw, jakości, R&I, czy zakupów. Swoje doświadczenie zdobywały w agencjach rekrutacyjnych, a obecnie pracują w centrum usług biznesowych dla Danone, Żywiec Zdrój oraz Nutricia.

Informacje organizacyjne:

DATA: 18.10.2019 (piątek), w godz. 12:15-15:15

MIEJSCE: CZIiTT, ul. Rektorska 4, sala 5.04

Dla kogo: studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link)

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZAPISY MOŻLIWE TYLKO DO 17.10.2019, DO GODZINY 14:00.

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

CZIiTT, ulica Rektorska 4, sala 5.04