• 20.11.2019
Business Networking Day na Wydziale Inżynierii Produkcji PW!
Networking

Business Networking Day na Wydziale Inżynierii Produkcji PW!

20 listopada 2019 Biuro Karier PW oraz Wydział Inżynierii Produkcji PW zapraszają na Business Networking Day kierowany do studentów Wydziału Inżynierii Produkcji PW.

Do uczestnictwa zaprosiliśmy 3 firmy, które w kameralnej i nieformalnej atmosferze (i podczas GRY NETWORKINGOWEJ z nagrodami) chcą podzielić się z Wami informacjami o tym, czym się zajmują i pomóc Wam w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. :)

HARMONOGRAM:

11:00-14:30, BUSINESS NETWORKING DAY - GRA NETWORKINGOWA, STANOWISKA FIRM / przestrzeń na 3-cim piętrze (Gmach Nowy Technologiczny PW, ul. Narbutta 85)

1/ odbierz kartę gry przy wejściu na RECEPCJI Biura Karier PW

2/ uzyskaj od pracodawców oraz Biura Karier PW odpowiedzi na pytania z karty gry, zdobądź jak najwięcej informacji, które pomogą Ci realizować karierę zawodową!

3/ na RECEPCJI Biura Karier PW zostaw uzupełnioną kartę gry,

4/ przyjdź na losowanie nagród i sprawdź, czy wygrałaś/eś!

14:30-14:45, OGŁOSZENIE WYNIKÓW GRY NETWORKINGOWEJ / przestrzeń na 3-cim piętrze (Gmach Nowy Technologiczny PW, ul. Narbutta 85)

Do rozlosowania będą nagrody: firmowe gadżety, markowe produkty, upominki elektroniczne oraz takie, które przydadzą Wam się na studiach!

FIRMY UCZESTNICZĄCE:

• PKN ORLEN
  • Procter and Gamble Polska
  • L’Oréal Warsaw Plant

WIĘCEJ INFORMACJI o FIRMACH: SPRAWDŹ

Na BND spotkacie również nasz zespół na stoisku Biura Karier PW – poznacie nas i cały wachlarz naszych usług w obszarze projektowania ścieżki kariery zawodowej. Czekamy na Was!

Na Business Networking Day nie obowiązują zapisy.

Zachęcamy do zabrania CV na wydarzenie.

Udział w Business Networking Day będzie świetną okazją do:

• Budowania sieci kontaktów – z perspektywy osoby wchodzącej na rynek pracy, to podstawa do szybkiego jej znalezienia;
  • Poznania najnowszych trendów na rynku pracy – by skupić się na doskonaleniu szczególnie poszukiwanych umiejętności;
  • Tworzenia wizerunku – pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest kluczowe w efektywnym poszukiwaniu pracy, dobrze byłoby zostać zapamiętanym, jako osoba ambitna i wychodząca z inicjatywą
  • Zdobycia wiedzy dotyczącej przebiegu procesów rekrutacyjnych w różnych firmach – aby bardziej komfortowo czuć się w czasie rekrutacji

Lokalizacja

Wydział Inżynierii Produkcji, Gmach Nowy Technologiczny PW, ul. Narbutta 85, 3 piętro