• 25.02.2020
CV i wizerunek zawodowy w social media

CV i wizerunek zawodowy w social media

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza na warsztaty "CV i wizerunek zawodowy w social media" – warsztaty w ramach Projektora Kariery.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

• Chcesz, by Twoje CV i podsumowanie zawodowe zwróciło uwagę pracodawcy? Szukasz okazji, by wcielić się w rolę rekrutera?
  • Zależy ci na zwiększeniu swojej widoczności w sieci?

Na warsztatach Biura Karier PW dowiesz się, jak skutecznie kształtować swój wizerunek zawodowy i podrasować dokumenty aplikacyjne. Doradczynie z Biura Karier, które wywodzą się z branży HR chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na Wasze pytania. W trakcie warsztatów będzie również możliwość otrzymania informacji zwrotnych na temat wydrukowanego CV.

WAŻNE:

Na warsztaty prosimy przynieść wydrukowane CV.

Kiedy: 25 lutego (wtorek), godz. 10:15 – 13:00

Gdzie:  sala 5.02, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW , ul. Rektorska 4

Dla kogo:  WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Warsztaty poprowadzą:

Małgorzata Pawlak – Psycholog, ekonomistka i badaczka. Doradczyni zawodowa na Politechnice Warszawskiej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i finansów w Szkole Głównej Handlowej. Doktorantka w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej. Diagnostyką psychologiczną i rozwojem pracowników zajmowała się w trakcie kilkuletniej pracy w T-Mobile, gdzie odpowiadała m.in. za badania zaangażowania, pomiar i rozwój kompetencji, prowadzenie warsztatów i grup fokusowych. Doświadczona w pracy z menedżerami w obszarze stylów zarządzania, ścieżek karier i programów rozwojowych (T-Mobile, Mars Polska, Procter&Gamble).

Na styku ekonomii i psychologii jest aktywna również naukowo. Dwukrotna stypendystka Fundacji im. Lesława A. Pagi. Prelegentka na międzynarodowych konferencjach naukowych m.in. na Uniwersytecie w Wiedniu, Zagrzebiu, Prisztinie, International Balkan University w Północnej Macedonii i Akademii Kijowsko-Mohylańskiej w Kijowie. Kierowniczka badań w ramach holenderskiego programu Think Forward Initiative, badała m.in. związki między emocjami a decyzjami finansowymi u studentów. Prywatnie pasjonatka podróży z plecakiem, kina i aktywizmu.

Agnieszka Skowrońska - Doradca w Biurze Karier PW. Z wykształcenia psycholog; absolwentka licznych szkoleń związanych ze wspieraniem rozwoju zawodowego i osobistego.

Od kilkunastu lat pracuje z inżynierami w przeszłości zajmując się rekrutacją, a obecnie doradztwem w obszarze planowania i rozwoju kariery.

Prowadzi konsultacje w oparciu o testy psychologiczne, konsultacje dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poruszania się po rynku pracy oraz przygotowania do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

W swojej pracy stosuje metody coachingowe oraz elementy Racjonalnej Terapii Zachowania.

Opiekun badania „Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów Politechniki Warszawskiej” oraz kierownik projektu Projektor Kariery.

Od 2015 r. pełni rolę opiekuna organizacji Enactus Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja na wydarzenie możliwa po zalogowaniu do platformy kariery Career Center.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Jeśli ktoś z zapisanych osób musi odwołać swoją obecność – apelujemy o powiadomienie nas lub wypisanie się poprzez Career Center - wypisując się dajemy możliwość zapisu innym osobom.

Współorganizatorzy:

Zadanie 42 pn. „Rozwój usług Biura Karier PW wspomagających studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy” realizowane w ramach projektu „NERW PW. Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca” współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) | Sala: 5.02