• 28.02.2024
Ścieżka kariery w branży budowlanej
Spotkanie z Pracodawcą

Ścieżka kariery w branży budowlanej

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z cyklu "Ścieżka kariery w branży..."

Tym razem spotykamy się z ekspertami z firmy HOCHTIEF Polska S.A. na spotkaniu „Ścieżka kariery w branży budowlanej”.

Kiedy: 28.02.2024 (środa), w godz. 14:30-16:30

Gdzie: Wydział Inżynierii Lądowej, sala nr 101

Zapisy trwają do 27.02.2024 do godz. 12:00.

Zapraszamy studentów Politechniki Warszawskiej z:

Wydziału Inżynierii Lądowej

Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Lądowej

Wydziału Elektrycznego

W programie:

• 14:30 – przywitanie studentów
  • 14:40 - prelekcja na temat ścieżki kariery w branży budowlanej (Jakub Wojciechowski - Ekspert ds. Instalacji Sanitarnych, Natalia Deska - Inżynier Budowy)
  • Pokażemy Ci przykładową ścieżkę kariery od Praktykanta/Asystenta do Inżyniera Budowy. Dowiesz się jakie są możliwe drogi zawodowe w branży budowlanej oraz jak przygotować się do wejścia na rynek pracy. Zapoznasz się z przykładowym dniem „roboczym” Inżyniera Budowy oraz dowiesz się jak wygląda proces przyjęcia na praktyki w HOCHTIEF. Dowiesz się czego oczekujemy od potencjalnego Praktykanta/Pracownika oraz damy Ci wskazówki jak efektywnie wykorzystać czas na praktykach.
  • 15:30 warsztat „BIM w nowoczesnym budownictwie” (Tomasz Górecki – Ekspert ds. BIM). Warsztat ma na celu pokazanie tego, jak BIM zrewolucjonizował branżę budowlaną. Na konkretnych przykładach w naszej organizacji pokażemy Ci jakie są możliwości tworzenia wirtualnych modeli budów, dzięki czemu sam proces budowlany staje się jeszcze bardziej efektywny.

QUIZ

Podczas tego wydarzenia zapraszamy studentów PW również do wzięcia udziału w tematycznym quizie, w którym będzie można wygrać firmowe gadżety. Serdecznie zapraszamy!

Natalia Deska - Studentka Politechniki Warszawskiej (Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska na kierunku Inżynieria Środowiska).

Inżynier Budowy ds. Instalacji Sanitarnych. Obecnie pracuje na inwestycji w Jawczycach, gdzie budowane jest nowoczesne Centrum Przetwarzania Danych - Data4. Dodatkowo jest Koordynatorem Ochrony Środowiska oraz zajmuje się zadaniami związanymi z certyfikacją BREEAM. W HTPL od 2 lat.

Jakub Wojciechowski - Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Ekspert ds. Instalacji Sanitarnych z wieloletnim doświadczeniem, obecnie pracuje na inwestycji Data4 w Jawczycach. Jego realizowane projekty to między innymi budowa Centrum Przetwarzania Danych Orange (Łazy), Budowa budynków na terenie jednostki wojskowej w Legionowie, Budowa hangaru dla samolotów (Bydgoszcz) oraz Platinum Business Park.

Tomasz Górecki - Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Pracownik HOCHTIEF Polska od 2007 roku. Członek zespołu BIM w HOCHTIEF od 2016 roku. Pełnił rolę BIM koordynatora podczas budowy dla Uniwersytetu Warszawskiego budynku dydaktycznego przy ulicy Dobrej 55, gdzie siedziby mają wydziały Lingwistyki Stosowanej i Neofilologii. Pełni rolę BIM Managera na budowie centrum danych w Jawczycach. Członek zarządu stowarzyszenia buildingSMART Polska.

Informacje o firmie HOCHTIEF Polska S.A.

Jesteśmy jedną ze spółek globalnego koncernu HOCHTIEF. Na rynku polskim działamy od ponad 25 lat, łącząc bogate doświadczenie lokalne z międzynarodowym know-how. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju poprzez nasze biura w Warszawie, Krakowie i Poznaniu i przedstawicielstwo w Katowicach. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów budowlanych w obszarach budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego. Realizujemy projekty w wielu segmentach budownictwa, korzystając z nowoczesnych technologii oraz rozwiązań zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Niezmiennymi parametrami wykonywanych przez nas obiektów pozostają bezpieczeństwo, funkcjonalność, efektywność energetyczna oraz wysokie standardy architektoniczne.

Główna strona firmy www.hochtief.pl

Zapisz się już dziś za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej Career Center.

Zapisy trwają do 27.02.2024 do godz. 12:00.

Wydział Inżynierii Lądowej PW, sala nr 101