• 18.04.2024
 • 13:00 - 17:30
Dzień Otwarty w Sii
Wizyta studyjna

Dzień Otwarty w Sii

Biuro Karier PW oraz Sii zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na Dzień Otwarty w biurze Sii.

Będzie to świetna okazja, by osobiście poznać naszych ekspertów i porozmawiać z nimi o ścieżce własnej kariery. Odpowiemy na Wasze pytania dotyczące procesu rekrutacji. Przyjdź i sprawdź jak wygląda codzienna praca w Sii – Najlepszym Miejscu Pracy w Polsce.

Dzień Otwarty w Sii dedykowany jest studentom Politechniki Warszawskiej zainteresowanym karierą zawodową w obszarze IT, studiujących na minimum 3 roku studiów.

Kiedy: 18.04.2023 (czwartek), 13:00-17:30

Gdzie: al. Niepodległości 69 (przy stacji metra Wierzbno)

Udział w Dniu Otwartym w biurze Sii możliwy jedynie dla osób wcześniej zarejestrowanych.


Informacje o firmie Sii:

Od 2006 roku na rynku, 7500 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, od 2013 roku tytuł Great Place to Work. Sii Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w kraju. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People.

Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów: usług finansowych, bankowości i ubezpieczeń, hi-tech, elektroniki, telco, OEM, handlu detalicznego, produktów konsumenckich, transportu i logistyki, produkcji, przemysłu lotniczego, mediów, komunikacji, e-commerce i innych. Jesteśmy również jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie.

Możesz dołączyć do różnych działów i sprawdzić co najbardziej Ci odpowiada. Do zespołu Sii szukamy zarówno osób o profilu IT czy inżynieryjnym jak i stażystów do działów administracji, rekrutacji, marketingu i wielu innych.

Agenda

 • 13:00 – 13:30

  przywitanie uczestników i welcome coffe

 • 13:30 – 14:30

  "CV, Które Przyciąga Spojrzenia vs LinkedIN: Twoje Wirtualne Portfolio"

 • 14:30 – 15:00

  office tour

 • 15:00 – 16:30

  ścieżka IT: "Dlaczego mechanizmy replikacji, partycjonowania oraz sharding są stosowane w dystrybucyjnych systemach danych oraz Big Data?"

 • 16:30 – 17:30
  pizza i networking
   

Prelekcja rekrutacyjna: „CV, Które Przyciąga Spojrzenia vs LinkedIN: Twoje Wirtualne Portfolio”

 • Jak dobrze zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej
 •  Jak przygotować dobre CV, które przyciągnie spojrzenie rekrutera
 •  Czy posiadanie profilu na LinkedIn jest ważne?

Prelekcja techniczna: „Dlaczego mechanizmy replikacji, partycjonowania oraz sharding są stosowane w dystrybucyjnych systemach danych oraz Big Data?” 

 •  Big Data na chmurze AWS, Azure, GCP
 •  Omówienie architektury frameworków stosowanych przy implementacji systemów Big Data

 

Prelegenci:

Łukasz Ryński - Solution Architect

Architekt i projektant systemów informatycznych z ponad 12-letnim stażem w projektowaniu oraz budowaniu systemów informatycznych. Uczestniczył zarówno w tradycyjnych, jak i zwinnych projektach w różnych organizacjach na rynku polskim i zagranicznym. Pracował jako architekt systemów informatycznych i lider zespołów programistów w projektach dla sektora publicznego oraz branży finansowej. Udziela się również jako konsultant/trener z architektury rozproszonej, rozwiązań chmurowych oraz Big Data.

Aleksandra Chanczak - Sales and Delivery Operations Specialist

W Sii od dwóch lat, od samego początku wspiera Centrum Kompetencyjne Business Services jako Sales and Delivery Operations Specialist. Doświadczona w selekcji, a także przygotowaniu oraz promowaniu najlepszych kandydatów do projektów realizowanych przez Centrum. Na co dzień dba również o Candidate Unique Experience i pozytywne relacje biznesowe wewnątrz firmy. Poza pracą studentka Psychologii biznesu ze specjalizacją psychologii menadżera i organizacji.

Kamila Żądło - Resource Manager

Resource Manager w Centrum Kompetencji Business Services. Od ponad 13 lat związana zawodowo z obszarem finansowym (bankowym), głównie w zakresie selekcji i rekrutacji pracowników, rozwoju kompetencji zawodowy, budowania motywacji i rozwijania zespołów. Obecnie odpowiedzialna za budowanie oraz zarządzanie zespołami wspierającymi naszych Klientów – czołowe międzynarodowe organizacje finansowe – w realizacji codziennych procesów.

 

Udział w Dniu Otwartym w biurze Sii możliwy jedynie dla osób wcześniej zarejestrowanych.

Lokalizacja

al. Niepodległości 69

Dane kontaktowe