• 11.04.2024
  • 15:30 - 17:00
Spotkanie z przedstawicielami Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji BOA
Spotkanie z Pracodawcą

Biuro Karier PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej na spotkanie z przedstawicielami Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji BOA.

Zapraszamy studentki i studentów Politechniki Warszawskiej wszystkich kierunków studiów.

Kiedy: 11.04.2024 (czwartek), w godz. 15:30-17:00

Gdzie: kampus główny PW, informacje o dokładnej lokalizacji mailowo otrzymają wyłącznie osoby zarejestrowane na spotkanie.

Rejestracja możliwa jest za pośrednictwem Career Center i trwa do 10.04.2024 do godz. 13:00.

W programie:

- specyfika służby kontrterrorystycznej;

- opis funkcjonowania Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji "BOA" z krótką charakterystyką poszczególnych wydziałów;

- proces rekrutacji pracowników;

- materiały filmowe dotyczące prezentacji służby i procesu szkoleniowego w BOA oraz egzaminów sprawnościowych dla kandydatów do służby.

kampus główny Politechniki Warszawskiej