• 07.10.2020

Przyszłość na wyciągnięcie ręki – Forum Inżynierów Przyszłości online

Biorąc pod uwagę dynamiczną i nieprzewidywalną sytuację, wynikającą z ogólnoświatowej pandemii koronawirusa, Forum Inżynierów Przyszłości odbędzie się w formie hybrydowej.

23 października wystąpienia zaproszonych będą miały miejsce w Domu Technika NOT we Wrocławiu. Natomiast szkolenia kolejnego dnia, odbędą się w formie zdalnej. Całe wydarzenie będzie nagrywane oraz transmitowane do sieci, a osoby uczestniczące online, będą miały możliwość zadawania pytań i aktywnego brania udziału w spotkaniu. Ponadto, uczestnicy konferencji uzyskają po wydarzeniu dostęp do nagrań paneli i szkoleń.

Podsumowanie wydarzenia zostanie przekazane naszym partnerom, m.i.n.:
Ministerstwie Rozwoju, Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych oraz redakcjom branżowym.

Więcej informacji o konferencji, a także program wydarzenia znajduje się na naszej stronie: