• 09.05.2023
  • Wizyta studyjna

Złoty bilet do Świata Czekolady - Dzień Otwarty w fabryce Mondelez

• Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda proces produkcji przekąsek kochanych na całym świecie?
  • W jaki sposób do opakowań trafiają tylko Delicje idealnie oblane czekoladą a Lubisie są zawsze miękkie i pełne czekolady?
  • A może zastanawiasz się co powstanie z połączenia koncepcji Lean Manufacturing i Six Sigma?
  • I w jaki sposób Twoja wiedza teoretyczna ze studiów może zostać wykorzystana przy zwiększeniu efektywności na linii produkcyjnej?

Na te i inne pytania odpowiedzą Managerowie i Inżynierowie z fabryki firmy Mondelez.

Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Firma działa w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość ich marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Zobacz, poczuj, posmakuj, dotknij i pozwól się zainspirować!

Biuro Karier PW oraz Mondelez zapraszają studentów Politechniki Warszawskiej na DZIEŃ OTWARTY W FABRYCE Mondelez.

Kiedy: 26 maja 2023 (piątek), w godz. 10:00-14:00

Gdzie: Mondelez, fabryka w Płońsku (firma zapewnia bezpłatny transport spod uczelni do fabryki, w obie strony)

Warunki wejścia do siedziby firmy: na miejscu uczestnicy otrzymają odzież ochronną, najważniejsze, aby na wyjazd założyć wygodne ubrania i sportowe obuwie

Spotkanie będzie prowadzone w formie kameralnych warsztatów, tak żeby każdy uczestnik mógł zadawać pytania, poznać fabrykę i jak najwięcej dowiedzieć się o firmie.

Na Dzień Otwarty zapraszamy szczególnie studentów z wydziałów:

Elektroniki i Technik Informacyjnych, Elektrycznego, Mechaniczno Technologicznego, Mechatroniki, Matematyki i Nauk Informacyjnych, Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Samochodów i Maszyn Roboczych.

REJESTRACJA TRWA do 25.05.2023, do godziny 10:00.

Obowiązuje limit miejsc, Osoby, które dokonają zgłoszenia otrzymają mailowe potwierdzenie wpisania na listę uczestników Dnia Otwartego.

Osobom zakwalifikowanym mailowo zostanie przesłana informacja o miejscu zbiórki.